Біз әлеуметтік желідеміз 

 facebook ok vk youtube

Бейнежаңалықтар 

Оқушылар сарайы 

Облако тегов 

Біздің қатысулар 

13188060
Бүгін
Ертең
Осы жұмада
Өткен жұмада
Осы айда
Өткен айда
Барлық күндер
8465
18292
78224
12882477
240858
265655
13188060

Сіздің IP: 34.239.158.223
Уақыт: 2024-05-26 17:38:18

"Қазақстан балалары шексіз әлемде!» Республикалық балалар кинофестивалінің облыстық турының қорытындысы

 

Итоги областного тура Республиканского детского кинофестиваля «Дети Казахстана в мире без границ!» Итоги областного тура Республиканского детского кинофестиваля «Дети Казахстана в мире без границ!»
Итоги областного тура Республиканского детского кинофестиваля «Дети Казахстана в мире без границ!» Итоги областного тура Республиканского детского кинофестиваля «Дети Казахстана в мире без границ!»

2024 жылдың 19 ақпанынан 20 наурызына дейін М. М. Катаев атындағы Оқушылар сарайында  «Қазақстан балалары Шексіз әлемде!» Республикалық балалар кинофестивалінің  облыстық турының қорытындысы өтті.  Оған облыс мектептері мен лицейлерінің 50 оқушысы қатысты. 

Итоги областного тура Республиканского детского кинофестиваля «Дети Казахстана в мире без границ!» Итоги областного тура Республиканского детского кинофестиваля «Дети Казахстана в мире без границ!» 

Фестиваль кинематография арқылы білім алушыларда моральдық-адамгершілік, эстетикалық және этикалық құндылықтарды қалыптастыру, балалар мен жасөспірімдердің рухани, зияткерлік және шығармашылық дамуына жәрдемдесу, дарынды балалар мен жастарды анықтау және қолдау мақсатында өткізілді.
Аталмыш конкурсқа Павлодар облысы білім беру ұйымдарынан 50-ге жуық оқушы қатысты. Бұл Павлодар, Екібастұз, Ақсу, Железин, Май, Шарбақты, Успен, Павлодар ауданы, Ақтоғай және Тереңкөл аудандары.
Конкурс қортындысы бойынша жеңімпаз атанған:
«Ойын киносы» номинациясы:  
1 орын - Жасұлан Рамазан ("Ақтоғай Балалар өнер мектебі" КМҚК, Ақтоғай ауданының білім бөлімі)
2 орын - Тілеубергенов Әнуар ("Луч" шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.)
3 орын-Исабай Аяна ("Луч" шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.)
3 орын-Ғалым Айзере ("Луч" шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.)

«STOP-MOTION-бейне» номинациясы:
1 орын -  Реснянский Елисей (М.М.Катаев ат. Оқушылар сарайы, Павлодар қ. )
2 орын - Жұбай Аида (БЖК "Жігер", Павлодар қ.)    

«Үздік бейнеклип, бейнеролик» номинациясы:
1 орын - Амантай Жансая (БЖК "Жігер", «Жас толкын» бөлімі, Павлодар қ.)
2 орын - Панова Рамина ("Таволжан ЖОМ" Успен ауданы)
3 орын - Бекбаева Сымбат (Малайсары жалпы орта білім беру мектебі”, Май ауданы)    
3 орын - Мұрат Бағдад ("Луч" шығармашылық бірлестігі, Павлода қ.)

«Үздік әлеуметтік жарнама» номинациясы:
1 орын - Сулейменова Томирис (Ахмет Байтұрсынұлы ат. ЖОМ, Павлодар қ.)
2 орын - Аханова Зарема ("Луч" шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.)     
3 орын - Қосман Аяжан (А.Иманов атындағы жалпы орта білім беру лицей-мектебі, Май ауданы)
3 место - Соловицкая Дарья (№ 13 ЖОМ, Екібастұз қ.).
 
«Телевизия сюжеті» номинациясы
1 орын - Ахмедеева Мадина ("Луч" шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.)
2 орын - Нурдинов Родион ("Луч" шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.)
2 орын - Тлек Сабина ("Луч" шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.)
3 орын - Васильева Софья ( "Луч" шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.)
3 орын - Бекболат Даяна (Бауыржан Момышұлы ат.ЖОМ, Пограничник ауылы, Ақсу қ.)

«Балалар үшін үздік телехабар» номинациясы:
1 орын- Немцева Лия ("Луч" шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.)
2 орын- Сакенова Жанель ( "Луч" шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.)

«Үздік ғылыми-танымдық фильм» номинациясы
1 орын - Вертелецкая Милена ("Луч" шығармашылық бірлестігі, Павлодар қ.)  
2 орын - Сабденов Аманжол («М.М.Катаев ат. Оқушылар сарайы», Павлодар қ.).

Барлық жүлдегерлер I, II, III дәрежелі дипломдармен, ал жүлдегерлер жетекшілері алғыс хаттармен марапатталады.

 

Түсініктемелер қосу